Виготовлення упаковки

  1. Головна
  2. /
  3. Виготовлення упаковки

“Упаковка важлива, як і продукт. Іноді навіть важливіша”. Джек Траут

КОРОБКА

КОРОБКА

ПАКЕТ ПАПЕРОВИЙ

ПАКЕТ ПАПЕРОВИЙ

ПАПКА

ПАПКА

КОРОБКА

Доступний спосіб залучення клієнтів. Правильно розроблена упаковка, з грамотно підібраним текстом що продає, кольоровою гамою, дизайном, може зробити картонну коробку не тільки засобом для зберігання і транспортування товару, а й інструментом для просування продукту або бренду.

ПАКЕТ ПАПЕРОВИЙ

Виріб поліграфії для упаковки малогабаритної продукції. Вручення подарунків у фірмових пакетах – добре зарекомендувало себе як спосіб реклами або презентації продукту, бренду. Така продукція здатна поєднати в собі практичність і естетичну привабливість, що робить її ефективним рекламним майданчиком. Пакети можуть бути виконані повністю в корпоративному стилі Вашої компанії або містити тільки логотип, мати різні ручки і об’єм – варіанти оформлення визначаються виключно польотом Вашої фантазії і функціями, які будуть виконуватися виробом. Якщо необхідна упаковка для товару більшої ваги, можна скористатися ламінованим пакетами, які відрізняються досить високою міцністю.

ПАПКА

Папка-поліграфічний виріб, пряме призначення якого полягає в зберіганні паперів і документів. Разом з тим вона може стати відмінним доповненням фірмового стилю. Ділові або креативні, фірмові папки допомагають у формуванні іміджу компанії в очах партнерів і кліентов.В виготовленні даної продукції використовуються різні види картону і можливе застосування додаткової обробки: ламінування, тиснення, лакування.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтеся, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню

Обратный звонок