Сувенірна продукція

  1. Головна
  2. /
  3. Сувенірна продукція

“На маленьких подарунках тримається дружба, на великих – любов”. Я. Іпохорська

НАСТІЛЬНІ ІГРИ

НАСТІЛЬНІ ІГРИ

НАСТІЛЬНІ ІГРИ

ПАЗЛ І МАГНИТ

НАСТІЛЬНІ ІГРИ

ПАЗЛ І МАГНИТ

КАЛЕНДАР І ЛИСТІВКА

НАСТІЛЬНІ ІГРИ

КАЛЕНДАР І ЛИСТІВКА

НАСТІЛЬНІ ІГРИ

Вид ігор, який користується все більшою популярністю, будучи цікавим і в той же час корисним способом проведення дозвілля для людей будь-якого віку. Саме тому даний виріб поліграфії успішно використовується не тільки в якості оригінального подарунка. Настільні ігри – ефективний інструмент для просування бізнесу. Продуманий, унікальний сценарій і розроблений для Вас дизайн гри можуть служити ненав’язливим пропозицією Ваших товарів і послуг потенційній аудиторії, формою корпоративного навчання, засобом створення програми лояльності для клієнтів і партнерів.

ПАЗЛ І МАГНІТ

Пазл (від англ. Puzzle – головоломка) – оригінальний подарунок, доречний в самих різних випадках, який дарує масу позитивних емоцій. Ексклюзивна головоломка, надрукована на основі Вашої фотографії, логотипу або картинки, що сподабалась – це більше ніж просто гра. Пазли, в тому числі і виконані на магнітній основі, послужать як для декорування інтер’єру, так і для просування бренду.

КАЛЕНДАР І ЛИСТІВКА

Друкована продукція, що відноситься як до рекламних носіїв, так і до сувенірних виробів. Календарі, виконані в корпоративному стилі, з розміщеним на їх листах логотипом фірми, стануть не тільки інструментом для організації часу, але і нагадуванням для клієнтів про Вашу компанію. Приємним сюрпризом буде і подарунок у вигляді календаря з колажем, пов’язаним з якоюсь особистою пам’ятною подією. Такий вид поліграфії допускає реалізацію безлічі дизайнерських ідей в оформленні – від строгих класичних варіантів до вельми цікавих і оригінальних рішень. Найбільш затребувані такі формати календарів: квартальні на одній або трьох пружинах, настінні перекидні, настільні, кишенькові.

Бажаєте стати нашим клієнтом! Але ще не знаєте як?

Меню

Обратный звонок