Переваги Дизайн-Принт Україна

1. Виконання складних завдань:
Унікальне обладнання і висококваліфікований персонал надає нам можливість виготовляти делікатну і ексклюзивну продукцію, що відрізняє Дизайн-Принт Україна від інших друкарень.

2. Висока якість:

 • 95% клієнтів звертаються до нас повторно. За час присутності на ринку України ми зарекомендували себе як надійний партнер для багатьох відомих міжнародних і вітчизняних компаній.
 • Ми сертифіковані за стандартом ISO 9001:2015.
 • Ймовірність браку зведена до мінімуму. Кожне замовлення проходить 5 рівнів перевірки. Таким чином, ми гарантуємо контроль якості і кількості.

3. Швидкість виконання замовлень і своєчасність:
Виробництво замкнутого циклу (100% всієї продукції виробляється на нашому обладнанні):

 • відсутній ризик зриву термінів виготовлення у субпідрядників.
 • відсутність витрат часу і грошей на додаткове транспортування.

Відвантаження продукції партіями:
Першу партію продукції Ви можете отримати раніше обумовлених термінів повного відвантаження, що дозволить Вам достроково почати використання продукції.

4. Виконання будь-якої вашої примхи в сфері поліграфії.

5. Нам уже довірилися гіганти своїх галузей:

Чому варто співпрацювати саме з нами!

Декілька показників, які говорять самі за себе.

0

Виробів за хвилину

0

Проектів завершено

0

Задоволених замовників

0%

Позитивних відгуків

Політика якості Дизайн-Принт Україна

Наша друкарня повного циклу володіє сучасними технічними засобами і високим кадровим потенціалом, що дозволяє нам зміцнити свою позицію на ринку виробництва поліграфічної продукції та забезпечити високу оцінку наших клієнтів як надійного виробника.

При виробництві ми досягаємо гарантованих показників якості продукції, що відповідають очікуванням клієнтів, суспільства та інтересам бізнесу, і прагнемо до постійного поліпшення наших показників відповідності вимогам наших клієнтів.

Справжня Політика підтримує стратегічний напрям Підприємства і відповідає його стратегічним цілям і контексту.

 1. Відповідність Системи Менеджменту Якості (СМЯ) Підприємства вимогам Міжнародного Стандарту ISO 9001:2015 в інтеграції із загальною системою менеджменту організації, шляхом виконання всіх застосовуваних вимог.
 2. Постійне поліпшення СМЯ, включаючи:
  • постійне поліпшення якості наших продуктів і послуг, освоєння і розширення асортименту виробів відповідно до побажань замовника, в тому числі за допомогою активної взаємодії з постачальниками і споживачами;
  • безперервне вдосконалення управління Підприємством із застосуванням кращих світових практик на основі оцінки ключових показників діяльності та оцінки ризиків;
  • освоєння нових і вдосконалення існуючих методів управління, спрямованих на підвищення продуктивності праці;
  • постійне підвищення професійного рівня і мотивації персоналу;
  • створення атмосфери довіри і підтримки відкритих взаємин для максимальної участі співробітників в процесах СМЯ;
  • систематичний аналіз, оцінку і дії щодо підвищення результативності СМЯ.

Вище керівництво Підприємства є лідером і гарантом виконання вимог Міжнародного Стандарту ISO 9001: 2015, вимог Замовника і законодавчих вимог.

Для того щоб виконати ці зобов’язання, керівництво Підприємства бере на себе відповідальність за пріоритетну увагу питанням якості, за компетентність співробітників, відповідальних за якість продукції і послуг, за забезпечення Підприємства необхідними ресурсами.

Справжня Політика в області якості забезпечує основу для встановлення цілей у сфері якості. Політика доведена до відома співробітників, обов’язкова для виконання. При необхідності, Політика доступна зацікавленим сторонам.

Історія розвитку Дизайн-Принт Україна

Наш початок

Наша історія почалася в 2000 році зі створення рекламного агентства під назвою «Валрус-Дизайн». Ідея прийшла після того, як будучи споживачами поліграфічної продукції, ми зіткнулися з тим, що на ринку поліграфії було мало друкарень, які могли б запропонувати якісні послуги поліграфії за адекватними цінами. На той момент наша компанія пропонувала дизайн, адаптацію макетів, а для друку використовували послуги субпідряду.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Заповніть форму та отримайте детальну консультацію!

Меню