Політика якості Дизайн Принт Україна

  1. Головна
  2. /
  3. Політика якості Дизайн Принт Україна

МИ ВДОСКОНАЛЮЄМОСЬ, ЩОБ ПЕРЕВЕРШИТИ ОЧІКУВАННЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Політика в області якості ТОВ «Дизайн-Принт Україна»

Наша друкарня повного циклу володіє сучасними технічними засобами і високим кадровим потенціалом, що дозволяє нам зміцнити свою позицію на ринку виробництва поліграфічної продукції та забезпечити високу оцінку наших клієнтів як надійного виробника.

При виробництві ми досягаємо гарантованих показників якості продукції, що відповідають очікуванням клієнтів, суспільства та інтересам бізнесу, і прагнемо до постійного поліпшення наших показників відповідності вимогам наших клієнтів.

Справжня Політика підтримує стратегічний напрям Підприємства і відповідає його стратегічним цілям і контексту.

Основні принципи Політики в області якості

  1. Відповідність Системи Менеджменту Якості (СМЯ) Підприємства вимогам Міжнародного Стандарту ISO 9001:2015 в інтеграції із загальною системою менеджменту організації, шляхом виконання всіх застосовуваних вимог.
  2. Постійне поліпшення СМЯ, включаючи:

постійне поліпшення якості наших продуктів і послуг, освоєння і розширення асортименту виробів відповідно до побажань замовника, в тому числі за допомогою активної взаємодії з постачальниками і споживачами;

безперервне вдосконалення управління Підприємством із застосуванням кращих світових практик на основі оцінки ключових показників діяльності та оцінки ризиків;

освоєння нових і вдосконалення існуючих методів управління, спрямованих на підвищення продуктивності праці;

постійне підвищення професійного рівня і мотивації персоналу;

створення атмосфери довіри і підтримки відкритих взаємин для максимальної участі співробітників в процесах СМЯ;

систематичний аналіз, оцінку і дії щодо підвищення результативності СМЯ.

Вище керівництво Підприємства є лідером і гарантом виконання вимог Міжнародного Стандарту ISO 9001: 2015, вимог Замовника і законодавчих вимог.
Для того щоб виконати ці зобов’язання, керівництво Підприємства бере на себе відповідальність за пріоритетну увагу питанням якості, за компетентність співробітників, відповідальних за якість продукції і послуг, за забезпечення Підприємства необхідними ресурсами.
Справжня Політика в області якості забезпечує основу для встановлення цілей у сфері якості. Політика доведена до відома співробітників, обов’язкова для виконання. При необхідності, Політика доступна зацікавленим сторонам.

Хочете стати нашим клієнтом? Напишіть нам!

Меню

Обратный звонок