Якісна поліграфія – запорука успішного
просування бренду

Поліграфічна продукція дуже впливає на імідж фірми. Саме вона створює перше враження про бренд, яке формує рівень довіри до нього з боку споживачів та бізнес-партнерів. Якісна поліграфія здатна продавати, рекламувати, привертати увагу, підвищувати лояльність до бізнесу. Ось чому її розробкою мають займатись професіонали. Компанія Дизайн-Принт Україна – це не просто поліграфія, що знаходиться поруч.

Нас відрізняють:

 • можливість повного супроводу проекту під ключ – від створення макетів до післядрукарської обробки та доставки готових матеріалів клієнту;
 • відповідність європейським стандартам якості друкованої продукції, що підтверджено сертифікатом;
 • широкі виробничі можливості, що дозволяють здійснювати поліграфічні роботи високого рівня складності;
 • оперативність виконання замовлень завдяки кваліфікованому персоналу та наявності професійного високопродуктивного обладнання.

Дизайн-Принт Україна має 20-річний досвід роботи. Будучи експертами у своїй справі, ми продовжуємо розвиватися та вдосконалюватися. Сьогодні нашій фірмі доступне виробництво всіх видів поліграфічної продукції з використанням сучасної високопродуктивної техніки від відомих марок (Komori, Heidelberg, BOBST, Saturn, Xerox, Azura” та ін.) Робочі процеси виконує штат із 71 співробітника. Це дозволяє виготовляти поліграфію у Києві оперативно та одночасно якісно.

У чому цінність хорошої поліграфії

Світ впевнено зробив крок в епоху цифрових технологій, але цінність друкованої продукції не зменшується. Книги, газети та журнали не зникли з магазинних прилавків, а провідні світові корпорації не можуть відмовити собі у придбанні друкованої реклами.

Поліграфія допомагає:

 • створити сприятливе враження про партнера та пропонований продукт. Поліграфія є яскравим акцентом іміджу, що інформує потенційних клієнтів про високі стандарти ведення бізнесу та відображає якість наданих послуг. Ретельно продумані та правильно виготовлені рекламні матеріали сприяють формуванню репутації, підвищують рівень довіри;
 • виділитися серед конкурентів. Персоналізація продуктів бренду дозволяє привернути увагу до товарів вашого виробництва серед великої кількості аналогів, сформувавши лояльність до бренду;
 • ефективно донести інформацію, подану в рекламному матеріалі. Поліграфія може тривалий час перебувати у полі зору потенційного клієнта та регулярно ним використовуватись.

На рекламні посилання в інтернеті небезпечно натискати через велику кількість шахраїв, багато хто боїться відкривати електронні листи з акційними пропозиціями. А ось реклама на зовнішніх носіях продовжує залишатися актуальною та затребуваною. 

Поліграфічні матеріали допомагають розширити споживчу аудиторію, підвищити лояльність клієнтів, що призводить до зростання продажів. Сучасні технології суттєво розширюють можливості маркетологів. Тепер зовсім не обов’язково обмежуватися виготовленням візитівок з контактними даними чи фірмових листівок. Можна замовити випуск сувенірів, календарів, листівок та багатьох інших різновидів рекламних матеріалів.

Напрями поліграфії

Фірми, які давно займаються бізнесом, знають, що на репутації можна заробляти. Саме тому вони не витрачаються на низькопробну поліграфію, а одразу приходять до нас. У Дизайн-Принт Україна можна отримати повний комплекс послуг професійного рівня, які допоможуть втілити дизайнерські рішення на папері та інших типах основи для друку.

Серед наших пропозицій:

 • створення та затвердження макета;
 • офсетна, цифрова, широкоформатна;
 • створення брендованих пакувальних матеріалів;
 • журналів та POS-матеріалів;
 • Виробництво сувенірної продукції.

Ми здійснюємо друк поліграфії будь-якого необхідного формату та тиражу. Незалежно від того, скільки екземплярів друкованої продукції вам необхідно – одна штука або тисячі, ви можете бути впевнені у високій якості кожного окремого виробу та максимально оперативному виконанні замовлення. Типографія повного циклу Дизайн-Принт Україна надає послуги бізнесу будь-якого розміру.

Ми допоможемо не лише випустити великі тиражі рекламних матеріалів, а й втілити у життя невеликий проект у вигляді портфоліо. Ретельний 5-ступінчастий контроль якості роботи на кожному етапі процесу дозволяє нам завжди досягати необхідного результату. Замовники можуть повністю впевнені у своєчасному виготовленні висококласних рекламних матеріалів. 95% наших клієнтів звертаються за поліграфічними послугами повторно.

Сучасне обладнання, якісні фарби та основи дозволяють досягати оптимальних результатів під час виготовлення виробів необхідних форматів. Завдяки цьому ми можемо гарантувати точну передачу кольору і оптимальну деталізацію.

Виробництво сертифіковане за стандартом ISO 9001:2015. Досвідчений дизайнер допоможе підготувати макет таким чином, щоб продукт, що просувається, виглядав найбільш ефектно.

Ми сертифіковані за стандартом

ISO 9001:2015

Цей стандарт заснований на ряді принципів менеджменту якості, таких як сильна клієнтоорієнтованість, мотивація та залученість керівництва, процесний підхід та постійне вдосконалення.

Комплексні рішення для бізнесу

Поліграфічна продукція потрібна вчасно? У такій ситуації потрібно заздалегідь знайти дизайнера та погодити вартість реалізації проекту з виконавцем. А можна одразу розповісти про свої плани співробітникам поліграфії Дизайн-Принт Україна. Наш представник розробить макет роботи з урахуванням всіх побажань замовника та технічних вимог друкарського обладнання до якості макету.

Працівник друкарні розрахує терміни виготовлення певного типу продукції з урахуванням реальних виробничих потужностей і запитів замовника. Дизайнер підкаже, як реалізувати всі ключові побажання, не збільшуючи бюджет проекту.

Повний виробничий цикл дарує нам незалежність від підрядників та дозволяє своєчасно виконувати зобов’язання перед клієнтами.

Нам доступно кілька типів друку:

 • офсетний. Рекомендується при необхідності виготовити великий тираж друкованої продукції. Даний спосіб практично не обмежує замовника у виборі кольорів та можливості використання додаткових ефектів;
 • трафаретний. Дарує широкий простір реалізації навіть нестандартних маркетингових ідей. Трафаретний друк дозволяє наносити повнокольорові зображення на будь-який тип поверхні;
 • цифровий. Є оптимальним рішенням для маленького за обсягом, пробного або термінового друку. Ця методика оптимальна до створення поліграфічної продукції невеликого формату (розміри – до А3).

У разі необхідності можна комбінувати кілька способів друку. Тоді вдасться створювати унікальні маркетингові продукти.

Нашим клієнтам не обов’язково знати тонкощі виробництва. Досвідчені фахівці допоможуть вирішити всі питання, пов’язані з підготовкою та виготовленням інфопродукції.

Надаючи поліграфічні послуги під ключ, ми виконаємо всі необхідні післядрукарські процеси. Це дозволить отримати готовий до використання поліграфічний продукт. Крім друку можна замовити висікання на плоттері, ламінацію, тиснення, фольгування, брошурування та інші види післядрукарської підготовки. Можливість оформити доставку готової рекламної продукції позбавить необхідності самостійно шукати транспорт.

Вартість поліграфічних послуг у нашій компанії

Ми не будемо стверджувати, що Дизайн-Принт Україна робить дешевше, порівняно із середніми цінами поліграфії в Києві. Також ми не можемо говорити про те, що виконаємо роботу значно дорожче. Кожен наш продукт на 100% коштує інвестованих у нього грошей. Ми робимо все для оптимізації ваших вкладень у поліграфію. Ми піклуємось про свою репутацію, тому не пропонуємо клієнтам неякісний, дешевий друк, який радує лише на етапі оголошення ціни.

Наш технологічний досвід та власний парк професійного висококласного обладнання дають змогу виготовляти друковану продукцію європейського рівня.

Вартість випуску необхідних рекламних товарів визначається в індивідуальному порядку з урахуванням переліку послуг. Також беруть до уваги обсяг друкованої продукції. Співробітники нашої типографії завжди на стороні замовника.

Це допомагає знизити витрати, оскільки ми пропонуємо кілька варіантів оптимізації витрат:

За невеликих тиражів (до 500 одиниць):

 • використання технології цифрового друку, що дозволить виготовити необхідний обсяг маркетингової продукції у стислі терміни;
 • компактне угруповання кількох макетів на одному аркуші;
 • використання меншої кількості кольорів;
 • підбір оптимального способу післядрукарської обробки поліграфічних матеріалів.

Для великих замовлень (більше 500 одиниць):

 • використання власного виробничого конвеєра. Це гарантує високу швидкість виконання роботи;
 • раціональний підбір послуг;
 • оптимізація макету та підбір паперу;
 • стандартизація промислових процесів;
 • налагоджені алгоритми виробництва великих тиражів.

Якщо необхідно максимально заощадити, не жертвуючи якістю продукції, можна замовити збірний тираж. Такий спосіб друку поліграфії у Києві в Дизайн-Принт Україна передбачає компонування та одночасний запуск виробництва кількох видів продуктів. Необхідні умови – дотримання кольору та використання паперу однакової щільності.

Переваги співпраці з нами

Друкарня повного циклу Дизайн-Принт Україна – це чудова можливість створити унікальну маркетингову продукцію, здатну виділити сильні сторони вашої діяльності та презентувати її особливості якнайкраще.

Клієнти цінують нас за:

 • реалізацію комплексного підходу до виготовлення друкованих матеріалів будь-якої складності від розробки дизайну до доставки готової продукції;
 • зручне розташування. Друкарня знаходиться у центрі столиці (неподалік станції метро «Берестейська»). Тут же розміщені і наші виробничі цехи;
 • розуміння цінностей та пріоритетів. Досвідчений персонал зробить усе необхідне зниження витрат клієнта виготовлення поліграфії. Крім конструктивних технологічних рішень, ми пропонуємо безкоштовну розробку та коригування макету;
 • велика різноманітність способів оформлення друкованої реклами, що дозволяє втілювати в життя навіть найнестандартніші та найкреативніші ідеї.

Покупцями поліграфічних послуг нашої компанії є не тільки великі корпорації, де потрібно багато маркетингових матеріалів, але й приватні замовники, для яких дуже важлива якість продукту. Це рекламні фірми та столичні друкарні.

Користуватися поліграфічними послугами Дизайн-Принт Україна зручно. За кожним із наших клієнтів закріплюється персональний менеджер. З ним можна зв’язатися з усіх питань. Такий підхід дозволяє оперативно вирішувати будь-які нюанси та максимально точно врахувати побажання кожного з наших контрагентів.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтесь, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню