Подарункові коробки на замовлення

Найдорожчу картонну коробку продали на аукціоні більш ніж за $185 000. Таку вартість предмет отримав за наявності автографів усіх членів британської королівської родини. 

Приклад наочно вчить: до створення будь-якої упаковки потрібно підходити ґрунтовно, адже ти ніколи не знаєш, початком якої історії вона стане. Особливо якщо йдеться про виробництво подарункових коробок на замовлення, які вже так чи інакше будуть залучені до щасливих моментів життя конкретної людини.

Вимоги до виготовлення подарункових упаковок

Виробництво подарункових коробок – напрямок поліграфії, до якого цілком резонно висуваються підвищені запити та вимоги. Адже те, що виходить на фініші, вже не має статусу рядового пакування. Це невід’ємна частина самого товару, елемент подарунка та святкового настрою. Ці обставини обов’язково враховуються у разі необхідності замовити подарункову коробку. 

Які ще вимоги висуваються до цієї особливої упаковки?

  1. Естетичність. Вона має бути красивою, як сам урочистий момент, але зовнішністю та стилем відповідати своєму внутрішньому змісту. Абсолютно недоречна для коштовної подарункової ручки строката упаковка.
  2. Міцність. Завдання коробки – не тільки захистити від пошкоджень під час транспортування або продажу, але й забезпечити надійність в експлуатації протягом усього циклу продукту. Пам’ятайте це при замовленні подарункових коробок.
  3. Практичність. Таке пакування рідко викидається. Найчастіше вона знаходить повторне застосування зберігання різних дрібниць, тому практичний і простий конструктив у такому разі виходить перше місце.

Важливим є визначення відповідного розміру святкової упаковки. Чи буде вона щільно фіксувати вміщений товар або передбачено ще наявність ложемента. У будь-якому випадку при виборі подарункових коробок на замовлення враховуйте, що обсяг не повинен у півтора рази перевищувати розмір подарунка.

Ще одне питання, яке необхідно вирішити до виготовлення подарункових коробок: чи вони будуть брендовані? Маркетологи вважають, що логотип на такій упаковці повинен обов’язково розміщуватись. Є лише нюанси за розміром. Якщо коробка призначена для реалізації подарункових товарів, то фірмовий знак має бути ненав’язливим. Він фіксує якість товару та його приналежність до бренду. Якщо подарункові коробки на замовлення будуть виготовлятись для подальшого дарування співробітникам компанії або діловим партнерам, то для логотипу на них розумно виділити центральне місце.

Вибір матеріалу для виробництва подарункових коробок 

Перший ефект та перші емоції від подарунка викликає упаковка. Вона налаштовує на правильне сприйняття поки що прихованого від очей предмета. Саме тому виготовлення подарункових коробок має на увазі використання якісних матеріалів, здатних забезпечити виробу гідний вигляд та міцність.

Найчастіше для виробництва подарункових коробок застосовується палітурний картон. Товщина матеріалу визначається залежно від габаритів та маси майбутнього вмісту. Добре підійде і мікрогофрокартон, який піддається додатковій обробці – кашування. Подарункові коробки на замовлення з такого матеріалу краще підійдуть для товарів, що б’ються. Для сувенірів та легких речей потрібні коробки з картону хром-ерзац, що відрізняється стійкістю до стирання.

Потрібно розуміти, що сучасні технології, якими оснащені професійні друкарні, дозволяють випускати подарункові коробки з картону різної міцності та колірного оформлення. Вибір відповідного матеріалу завжди варто обговорювати зі спеціалістами організації, де ви вирішили робити подарункові коробки на замовлення. Вони допоможуть підібрати оптимальне співвідношення ціна/якість з урахуванням специфіки продукції, для якої призначена упаковка.

Якою повинна бути подарункова коробка?

Відповідь на це питання найчастіше залежить від характеристики предметів, що підлягають пакуванню, а також від урочистостей, на які орієнтований подарунок. Виробництво передбачає різні варіанти – від пеналів до скриньок. Форма може бути удосконалена та видозмінена залежно від бачення і побажання замовника. Розглянемо найбільш практичні та популярні:

  • Кришка-дно. Універсальний вид подарункової коробки. Буває прямокутної, квадратної, круглої чи індивідуальної форми. Підходить для упаковки та всіх видів подарунків та сувенірів.
  • Пенал. Оптимальні варіанти для невеликих предметів: ювелірних прикрас та інших аксесуарів.
  • Скринька. Коробка, кришка якої прикріплена до однієї із основних частин. Відмінне рішення для годинника.
  • З магнітною застібкою. Підходять для тендітних предметів та упаковки ділових подарунків.

Враховуючи велику відповідальність, яка покладається на подарункові коробки, при їх створенні завжди краще консультуватись із фахівцями. Спільними зусиллями ви неодмінно підберете варіант, який подарує радість покупцеві, а вам задоволення результатами виконаної роботи.

Хотите стать нашим клиентом? Обращайтесь, наши менеджеры всегда рады Вам!

Меню