Наклейки та стікери як унікальний
інструмент маркетингу

Друк наліпок та стікерів — один із затребуваних видів поліграфічної продукції. Застосування їх у маркетингу набуло великого поширення. З їхньою допомогою просувають товари, популяризують бренд, використовують їх як частину рекламної кампанії. Для бізнесу замовити стікери або наліпки не є занадто великою витратою, тому вони охоче застосовують цей інструмент.

Наліпки та стікери: призначення

Впізнаваність бренду та покращення його іміджу залежать не тільки від рекламної кампанії, а й від зовнішнього оформлення упаковки. Виробники намагаються виділитися на тлі конкурентів, з обов’язковим дотриманням особливостей галузі та норм закону щодо інформації для покупця.

Навіть, наліпки на замовлення для фармацевтики та промтоварів будуть суттєво відрізнятися, адже існують обмеження навіть щодо фарб, матеріалів, дизайну, малюнків, що використовуються.

Основне призначення – інформування покупців про конкретний вид товару. Причому створення окремого паперового носія та прикріплення його до товару виявилося дуже незручним рішенням. Тому почали використовувати наліпки,, які легко кріпляться до упаковки та надійно утримуються на ній. При компактних розмірах вдається розмістити всю необхідну інформацію.

Але це ще не все. Замовити наліпки – це можливість використовувати їх як рекламний інструмент. У цьому випадку наша компанія готова запропонувати послуги дизайнерів та репографів, які створять особливо привабливе для потенційних споживачів зображення.

Сфери використання наліпок

Така поліграфічна продукція використовується для наступних цілей:

  • створення необхідної атмосфери на презентації товарів, послуг. Друк стікерів високої якості допоможе прикрасити простір та налаштувати потенційних клієнтів, партнерів на позитивний лад;
  • маркування товарів у магазинах, торговельних центрах. Ті самі штрих-коди, які мають бути на продуктах та речах, щоб їх можна було «пробити» на касі, є стікерами. Друк наліпок у такому разі здійснюється без зображень.
  • прикраса рекламної кампанії. Маркетологи оцінили можливості залучення аудиторії за невеликих витрат;
  • організація роботи в офісі. Особливо зручні стікери для маркування документів, папок. Наклеїти позначки займає кілька секунд, а підтримувати впорядкованість буде легше;
  • виготовлення сувенірної продукції з логотипом компанії. Стікери різного розміру можна наклеїти на ручки, блокноти, папки тощо.

Знайшли застосування наліпки і в дизайні приміщень. З їхньою допомогою вдається швидко і легко прикрасити будь-яку кімнату.

Огляд видів наліпок

Стікери створюються з різних матеріалів, вибір того чи іншого залежить від специфіки продукції, на якій він використовуватиметься.

Наліпки на паперовій основі

Виготовлення стікерів на самоклеючому папері — найдоступніше рішення. Для створення зображення використовуються методи офсетного, цифрового чи шовкотрафаретного друку. Призначена така продукція для використання всередині приміщення або в тих місцях, де виключено вплив погодних факторів. Клеяться вони на: метал, скло, плитку, меблі, двері, холодильник, ноутбук, папки.

Зверніть увагу: паперові стікери не найкраще рішення для рельєфних поверхонь.

Голографічні наліпки 

Голографічні переважно замовляють у друкарні для додаткового захисту документів, зокрема бланків. Хоча лише цим способом використання не обмежується.

Методики друку та нарізки наліпок

Замовляючи друк наліпок в Києві  або з доставкою до будь-якого іншого регіону, потрібно зробити вибір того чи іншого методу друку. Існують такі: 

  • цифровий. Актуальний для невеликих тиражів, якщо потрібно створити якісне зображення та чітко нанести його на матеріал;
  • офсетний. Підходить для великих тиражів. Причому в такому випадку ціна друку наліпок буде досить прийнятною. Найбільш високоякісний друк;
  • широкоформатний. Необхідний для створення наліпок великого розміру. Ця технологія дозволяє наносити контрастні зображення на будь-які форми стікери.

Наступний важливий етап — висікання необхідної форми. Для цього використовуються тигелі, стоп-циліндри. За рахунок застосування такого обладнання вдається отримати вироби абсолютно будь-якої форми.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтесь, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню