Друк наліпок з логотипом
як засіб просування бренду 

Найбільш зручний спосіб брендування товарів – це замовити наліпки з логотипом. Він відрізняється низькою вартістю, мобільністю та високою ефективністю. Оригінальні наклейки люблять дорослі та діти, тому з їх допомогою можна швидко завоювати лояльну аудиторію. Можливість збирати їх як заохочення за покупки та обмінювати на подарунки – перевірений спосіб організації акцій. 

Використання стікерів на товарах – відмінний варіант для:

 • невеликих приватних компаній, що займаються виробництвом ексклюзивного продукту. На кожен товар можна наклеїти інформацію про фірму, про догляд за річчю;
 • інформування про акції. Прикрашені на честь свята продукти привернуть до себе більше уваги, порівняно зі звичайною традиційною упаковкою;
 • виділення лімітованого випуску продукції з унікальними властивостями, що дозволить не змінювати упаковку.

Рекламні стікери можуть використовуватися в різних цілях. Наприклад, деякі великі корпорації додають наклейки зі своїм логотипом в упаковку товару. Покупці з їхньою допомогою прикрашають свої речі і буквально носять рекламу бренду із собою.

Чому варто замовити друк наліпок із логотипом

Наліпки з логотипом є популярним способом реклами товарів серед маркетологів. Важко знайти організацію, якій така методика не підійде, оскільки вона відрізняється:

 • високою рентабельністю інвестицій. Наявність стікерів справляє враження на 100% клієнтів;
 • гнучкістю. Можна замовити самоклейки для конкретного сезону, виділити з їх допомогою окрему партію товару чи створити унікальний дизайн для конкретного регіону;
 • творчими здібностями. Стікери чудово сумісні з різними матеріалами основи, тому ними можна прикрасити що завгодно. Отримуючи креативні наліпки, багато хто відразу прагне розмістити їх у найбільш видному місці, що не характерно для інших типів рекламної продукції.

Наліпки сприяють формуванню довірчих відносин із клієнтською аудиторією та підвищенню лояльності до бренду. З їхньою допомогою можна організовувати маркетингові компанії, рекламувати свої товари та нарощувати кількість клієнтів організації. Вони можуть стати відмінним доповненням до інших матеріалів, допоможуть спонукати до купівлі товару шляхом отримання приємних бонусів у вигляді наліпок.

Сфери використання наліпок із логотипом

Стікери можуть бути не тільки маркетинговим інструментом, який служить для залучення уваги та підвищення рівня лояльності клієнтів. Відмінний спосіб економії – замовити наліпки з логотипом із запасом, оскільки їх зручно використовувати повсюдно:

 1. на будь-якому товарі. Стікер може інформувати про термін придатності продукту, наявність спеціальної знижки, містити дані про склад або виділяти ексклюзивні якості. Яскрава наліпка служить для привернення уваги та допомагає виділити товар на полиці;
 2. у вітрині магазину. Яскраво оформлена рекламна інформація, наклеєна на вікно, приверне увагу перехожих. Надрукувати тут можна графік роботи закладу або унікальну пропозицію, яка спонукає відвідати ваш магазин;
 3. на упаковці. Наліпка обійдеться набагато дешевше за інші способи нанесення логотипу фірми та важливої ​​інформації;
 4. на корпоративних заходах. Брендовані самоклейки можуть стати відмінним доповненням презентів найкращим співробітникам та партнерам фірми. Їх використання дозволить продемонструвати лояльність до бренду та підвищити його впізнаваність.

Важлива перевага наліпок та стікерів полягає у можливості їх безслідного видалення з поверхні предметів без пошкоджень.

Різноманітність самоклеючої рекламної продукції

Компанія Дизайн-Принт Украина здійснює друк наліпок з логотипом будь-якої складності. У нас замовляють:

 • продукцію всіх можливих форматів – від кількох сантиметрів у довжину та ширину до А2;
 • виготовлення яскравих барвистих стікерів, дизайн яких приверне увагу клієнтів;
 • друк штрих-кодів, адресних наліпок на конверти, цінників, що полегшує робочі будні;
 • стікери стандартної (прямокутної, овальної) чи незвичайної складної форми;
 • наліпки з матовим чи лянцевим покриттям.

Як основа для друку може використовуватися папір або плівка. Паперові наліпки коштують дешевше та є одноразовими. Їх досить складно відклеїти, оскільки вони рвуться у процесі. Такий варіант оптимальний для маркування недорогих товарів, що знаходяться далеко від підвищеної вологості. Самоклеюча плівка більш практична – вона легко відклеюється повністю, не схильна до механічних пошкоджень, миється і легко переносить несприятливі навколишні умови. З її допомогою можна виготовляти прозорі наклейки із логотипом.

Дизайн-Принт Україна – професійна
друкарня для бізнесу

Барвисті наліпки будь-якого формату з точним кольором виготовляють у столичній компанії Дизайн-Принт Україна. Великий парк сучасного професійного обладнання дозволяє оперативно виконувати роботи будь-якої складності відповідно до міжнародних стандартів якості. Володіючи виробництвом повного циклу ми повністю відповідаємо за результат і гарантуємо відсутність затримок при виготовленні продукції. Співпрацюючи з Дизайн-Принт Україна клієнт може розраховувати на повний спектр послуг – від розробки та затвердження макета проекту до отримання готової рекламної продукції. Ми не обмежуємося наданням послуг друку — також здійснимо післядрукарську обробку, нарізку та пакування готових наліпок та стікерів. Також у поліграфії можна замовити доставку готової, упакованої відповідним чином друкованої продукції.

У Дизайн-Принт Україна не тільки виконують роботи під ключ, а й враховують побажання та потреби кожного з клієнтів. Для цього за кожним із них закріплений персональний менеджер, що дозволяє оперативно курирувати хід роботи та за необхідності вносити зміни на будь-якому з етапів.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтесь, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню