Магніти на замовлення знадобляться усім: бізнесам під час маркетингових активностей, приватним клієнтам (як сувенір, пам’ятний аксесуар). Це потужний, але ненав’язливий рекламний інструмент та приємний подарунок. Люди із задоволенням користуються магнітами вдома та в офісах: кріплять записки, нагадування, прикрашають холодильник чи робоче місце, грають із дітьми. Якісно виконаний сувенір не дратує, тому завжди залишається помітним. Пропонуємо замовити невеликий тираж або велику партію в компанії Дизайн-Принт Україна, виконаємо будь-які побажання.

Друк магнітів – вигідна інвестиція
у просування вашого бізнесу

З комерційною метою найкраще зарекомендували себе магніти — яскраві, гнучкі, легкі, що не ламаються. Пропонуємо замовити саме такі. Форма, дизайн, концепція залежить виключно від вашого бачення та цілей реклами. Прямокутні, квадратні, фігурні, у вигляді пазлів — друкарня Дизайн-Принт Україна втілить будь-яку поліграфічну примху. Працюємо з макетами замовника, якщо необхідно надаємо послуги дизайнера.

Магнітики на замовлення – ефективний вид сувенірної реклами. Їх можна запакувати в індивідуальну упаковку та прикріпити до будь-якого товару, їх роздають на виставках та фестивалях, презентують як заохочувальні призи на різних маркетингових активностях. На сувенірах зображають логотип бренду, тематичні ілюстрації, вигаданих персонажів (особливо актуально для дитячого харчування, солодощів), роблять мотиваційні або пізнавальні написи. Чим цікавіша концепція, тим охочіше клієнт купує товар, до якого додається магнітик. Якщо це серія або пазл, з’являється стимул для повторних покупок – клієнти хочуть зібрати всю колекцію.

Друк магнітів дозволить вам при невеликих вкладеннях досягти помітних результатів. Це елемент маркетингової стратегії, що працює на впізнаваність бренду, формує у покупців стійку емоційну прихильність. З їхньою допомогою будь-яку рекламну кампанію можна перетворити на гру, люди із задоволенням колекціонуватимуть сувеніри, обмінюватимуться ними. А так як. гарний магнітик завжди на увазі, він незмінно нагадує аудиторії про ваш бренд. Це реклама, яку людина розміщує у себе вдома сама.

Магніти на замовлення – популярна
подарункова та сувенірна продукція

Замовити магнітики обирають не лише виробники товарів чи постачальники послуг. Сувенірна продукція знадобиться у різних випадках:

  • її роздають безкоштовно на промо-акціях, щоб презентувати новий бренд, товар чи послугу, проінформувати про майбутні активності, тобто створити інтерес;
  • презентують на урочистостях, корпоративних заходах, ювілеях – з одного боку, це альтернатива листівці, з іншого – елемент тімбілдінгу, все залежить від подачі;
  • вкладають у подарункові набори (для гостей, потенційних партнерів, клієнтів чи колег).

Це пам’ятний сувенір для туристів та відпочиваючих, або подарунок для близької людини. Замовити магніти доречно на весілля, ювілей чи будь-яку важливу подію. Оригінальні сувеніри привертають увагу та приносять радість!

Дизайн-Принт Україна — промислова друкарня повного циклу з 20-річним досвідом.

Чому варто замовити магніти у нас?

  1. Пропонуємо оптимальне рішення для кожного завдання. Обмежено бюджет? Стислі терміни? Кваліфіковані співробітники знайдуть вихід із ситуації, зберігши якість. Працюємо на сучасному обладнанні, тому гарантуємо високу якість друку.
  2. Співпрацюємо з великими міжнародними та вітчизняними корпораціями (список клієнтів доступний за посиланням «Про нас»), практично з усіма на регулярній основі, тому ретельно контролюємо якість. Багаторівневий контроль процесу виключає мінімальний недолік. Сертифіковані відповідно до стандартів ISO 9001:2015.
  3. Виконуємо замовлення вчасно, так як незалежні від сторонніх підрядників та транспортувань. Ми — друкарня повного циклу, тобто самостійно контролюємо усі етапи виробництва. Відвантажуємо магніти вчасно (можливе відправлення повного тиражу або частково за готовністю).
  4. Маємо великий досвід, тому можемо втілити будь-яку поліграфічну задумку замовника.
  5. У нашому штаті є дизайнери, які допоможуть розробити концепцію та підібрати відповідне оформлення.

Цікавитесь друком магнітів? Зв’яжіться з нами, отримайте детальну консультацію. Відповімо на запитання, менеджер інформуватиме про кожен етап процесу. Виробництво знаходиться у Києві, працюємо із замовниками з усієї України.

Нагадуємо: у компанії Дизайн-Принт Україна можна замовити магніти, а також іншу поліграфію, сувенірні та pos-матеріали, упаковку для продуктів харчування та косметики, коробки (в т.ч. подарункові), книжково-журнальну продукцію. У нас є все необхідне для якісного пакування вашого бізнесу.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтесь, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню