Магніт з логотипом – атрибут,
необхідний вашому бізнесу.

Що таке корпоративний стиль? Це сукупність візуальних елементів, які впливають на впізнаваність бренду та відрізняють його від конкурентів. Серед усієї поліграфії рекламного характеру варто виділити магніти з логотипом — іміджеві аксесуари для популяризації компанії.

Їх розповсюджують серед існуючих та потенційних клієнтів, партнерів, співробітників. У кожному випадку цілі відрізняються, а досягти бажаного ефекту можна, якщо вироби якісно виконані. Дизайн-Принт Україна пропонує послуги з розробки макетів з наступним друком. Ми створимо візуально привабливу продукцію із вашим логотипом, яка може бути використана для просування бренду.

Які функції виконують магніти
з логотипом компанії

Будь-яке сучасне підприємство, організація – не просто виробник товарів чи послуг, а й суб’єкт комунікації. Щоб успішно реалізовувати продукцію, її потрібно рекламувати. Щоб підвищити лояльність аудиторії або залучити нових клієнтів, важливо спілкуватися з ними. Щоб мотивувати співробітників, варто згуртувати колектив, у тому числі за допомогою брендованих аксесуарів.

Зверніть увагу на магніти з логотипом компанії, якщо хочете підвищити впізнаваність бренду. Така, здавалося б, дрібниця буде корисна у випадках:

  • Бізнес-сувенір презентують партнерам, щоб неформально засвідчити ділові відносини. Це свого роду комплімент. Також його можна подарувати партнерам з нагоди будь-якого значного випадку. Наприклад, до професійного чи іншого свята, річниці, під час укладання угоди тощо.
  • Магніт з логотипом є ефективним рекламним носієм. Клієнти із задоволенням кріплять магніти на холодильник або інші металеві поверхні, а маркетологи запевняють: довіра до реклами, розміщеної всередині будинку, набагато вища, ніж до зовнішньої. Брендований аксесуар можна подарувати при покупці товару чи послуги, подарувати на виставці чи презентації.
  • Фірмову атрибутику поширюють також серед працівників компанії. Хтось віднесе  магніти додому або подарує родичам та знайомим, інші прикріплять на робочому місці. Дивлячись на подібні речі, колеги відчувають спільність, відчувають себе частиною єдиного цілого.

Як саме використовувати магніти з логотипом компанії, залежить від вас. Наше завдання – зробити їх красивими та якісними. Накопичений досвід дозволяє фахівцям починати завдання будь-якої складності.

Яким може бути магніт із фірмовим логотипом
і від чого залежить його вартість

Виготовляємо магніти з логотипом на замовлення за вашими ескізами, а також надаємо послуги дизайнера. Адже для того, щоб досягти потрібного ефекту, поліграфія має відповідати декільком вимогам:

  • мати продуману композицію, щоб викликати в аудиторії винятково позитивні емоції;
  • привертати увагу та викликати емоції – в такому разі магніт захочуть розмістити на помітному місці;
  • наголошувати на унікальності вашої компанії, відповідати корпоративному стилю.

Ми працюємо на сучасному поліграфічному обладнанні, тому гарантуємо якісне перенесення кольорів на різні матеріали. Вся продукція, яку ми виготовляємо, відповідає міжнародним стандартам якості. З таким підходом ваша компанія не залишиться непоміченою.

Ціна магніту з логотипом залежить від тиражу (працюємо з великими та малими обсягами), використовуваних матеріалів, а також складності поставленого завдання. Якщо у вас виникають складнощі з оформленням, скористайтесь послугами дизайнера. Натисніть кнопку «Отримати консультацію», менеджер відповість на будь-які питання щодо виробництва брендованої поліграфічної продукції. Супроводжуємо клієнтів на всіх етапах, починаючи від оформлення до відправлення замовлення. Цінуємо свій і ваш час, тому дотримуємося термінів.

Переваги роботи з Дизайн-Принт Україна

Ми — промислова друкарня повного циклу із 20-річним досвідом роботи. Випускаємо поліграфію всіх типів, у тому числі магніти з логотипом для столичних та регіональних компаній. Чому варто довірити реалізацію проекту саме нам?

  1. Комплексно підходимо до будь-якого завдання: допомагаємо з концепцією, використовуємо сучасне обладнання.
  2. Професійні рішення. Не боїмося стислих термінів та обмежених бюджетів, знаходимо вихід із різних ситуацій.
  3. Відсутність підрядників. Не залучаємо сторонніх фахівців, тому заощаджуємо час та ваші кошти.
  4. Контроль якості (5 етапів) відповідно до міжнародних стандартів. Імовірність недоліку зведена до мінімуму.

Зверніться до нас, надрукуємо все необхідне!

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтесь, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню