Виготовлення магнітів на холодильник

Замовити магніти на холодильник – відмінне рішення для великих брендів або невеликих компаній, торгових мереж, а також усіх, хто цікавиться сувенірною та рекламною поліграфією. Не варто недооцінювати магнітики, це не лише симпатичний сувенір, а й добрий рекламний носій. Люди із задоволенням розміщують їх у себе вдома, збирають колекції. Подумайте, що саме має бути зображено на виробі, ми оперативно, згідно з термінами, надрукуємо необхідний тираж якісної поліграфії.

У чому секрет популярності магнітів на холодильник

Масове виробництво магнітів на холодильник розпочалося у 1970 року. Патент зареєстрував Вільям Цукерман, який побачив їхній потенціал і справжню цінність. Досить швидко сувеніри стали елементом реклами, а люди почали із задоволенням колекціонувати такі вироби. Сьогодні вони мають величезну популярність: магнітики на холодильник на замовлення — невід’ємний елемент маркетингових кампаній виробників харчових продуктів, сервісів доставки їжі, туроператорів та інших брендів, які прагнуть підвищити свою впізнаваність. Вироби замовляють, якщо запускають акції, виводять на ринок новий продукт до свят чи пам’ятних  дат, тощо.

Що ж відрізняє магніти на замовлення на холодильник від іншої поліграфії? Чому вони подобаються вашим клієнтам? Відповідь проста: складно знайти людину, яка не користувалася б магнітами в побуті. Вони подобаються і дорослим, і дітям. З їхньою допомогою можна кріпити на металевих поверхнях написані від руки або надруковані послання, списки справ, грати з дітьми (якщо це колекція або вироби об’єднані якоюсь загальною ознакою). Крім того, сувеніри виконують декоративну функцію і можуть замаскувати невеликі дефекти поверхні. А головне, вони служать прекрасним нагадуванням про який-небудь бренд, захід, подію, важливу дату.

Сувеніри такого роду компактні, яскраві, завжди привертають увагу. Ми можемо втілити будь-яку концепцію. Друк магнітів на холодильник можливий за макетами замовників, також надаємо послуги дизайнера. У результаті ви отримаєте необхідний тираж гарних та якісних магнітів, які люди із задоволенням прикріплять на свої холодильники. Оскільки кухня – чи не найпопулярніше місце в квартирі, сувенір не залишиться непоміченим.

Які магніти на холодильник
виготовляє Дизайн-Принт Україна

Працюємо з сувенірною та поліграфічною продукцією понад 20 років. Виробництво магнітів на холодильник — послуга, якою скористалися десятки компаній, відомих в Україні та за кордоном. Вироби особливо популярні серед компаній, що випускають продукти харчування та дитячі товари.

Яка поліграфія стає дієвим маркетинговим інструментом і як це відбувається? Можливі такі варіанти:

  • До упаковки товару кріплять магнітик, наприклад, із логотипом чи персонажем, символом бренду. Обіграти його можна по-різному: «одягти» у святковий костюм, «відправити» у подорож тощо.
  • Використання магнітів-елементів пазла чи гри. Часто застосовується на дитячих товарах (молочна продукція, солодощі), стимулює до повторних покупок та на емоційному рівні формує стійку прихильність до бренду.
  • Магнітик як приз за здійснення конкретної дії: купівлі певної кількості товарів, заохочення за участь у будь-якій активності.

Друк магнітів на холодильник доречний з нагоди рекламних кампаній брендів, торгових мереж та інших маркетингових активностей. Це можуть бути сувеніри з логотипом або без нього, друк обмежується лише вашою фантазією. Ми втілимо будь-який задум. Сфера використання магнітиків є досить широкою: корпоративи, виставки, фестивалі, банкети, весілля, ювілеї та річниці, інші масові заходи.

Про переваги роботи з компанією
Дизайн-Принт Україна

Промислова друкарня повного циклу надає комплекс послуг з розробки та друкування всіх видів поліграфії, у тому числі магнітів на холодильник на замовлення. Знаходимо оптимальні варіанти у будь-яких випадках.

Чому клієнти з Києва та інших регіонів України довіряють нам 20 років?

  • Виконуємо складні завдання. Ексклюзивні вироби виготовляємо на сучасному обладнанні, залучаємо висококваліфікованих спеціалістів.
  • Маємо міжнародну сертифікацію ISO 9001:2015 – друк повнокольоровий, якісний. Щоб унеможливити недоліки, використовуємо 5-рівневу систему перевірки.
  • Своєчасно виконуємо замовлення, першу партію можемо надати раніше за обумовлений термін. Це можливо тому, що друкарня — виробництво замкнутого циклу, сторонніх підрядників ми не залучаємо. А головне, цінуємо ваш і свій час.

Готові виконати будь-яку поліграфічну примху, допомогти з розробкою дизайну, щоб магніт на холодильник точно виконав свою маркетингову мету. Гарний сувенір не дратує, а навпаки привертає увагу, постійно нагадує людині про вашу компанію чи подію. Підходимо відповідально до виконання кожного завдання, тому 95% замовників приходять знову. Переходьте за посиланням «Отримати консультацію» та ставайте нашим клієнтом. Супроводжуємо на всіх етапах виконання замовлення.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтесь, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню