Коробки для тортів від виробника.

Коробки для тортів від виробника – це не тільки спосіб зберегти делікатний кондитерський виріб під час транспортування, а й важливий елемент власного бренду. Якість упаковки може сказати багато про виробника. Найчастіше вона є визначальним чинником вибору продукції покупцем. Не знаючи смакових якостей кондитерського виробу, він вибирає очима, віддаючи перевагу найбільш стильним та презентабельним екземплярам. Торти часто купують на урочисті заходи та презентують як подарунок.

По коробці судять про ексклюзивність продукту. Дешева упаковка ніяк не говорить про його високу якість, у той час як оригінальний дизайн та унікальний стиль можуть багато сказати про ставлення самого виробника до продукції.

Як створити унікальну упаковку
для вашого продукту

Коробка – це важливий і відносно недорогий рекламний елемент, який впливає на рівень продажу вашого продукту та ступінь лояльності до нього покупців. По упаковці для торта можна зрозуміти:

 • дізнатися про продукцію улюбленого бренду;
 • отримати інформацію про склад продукту та терміни його зберігання;
 • скласти перше враження про товар та його унікальність.

Співпраця з безпосереднім виробником упаковки для тортів дозволить виокремити ваш продукт та зробити оригінальною його презентацію. За допомогою правильно оформленої коробки можна піклуватися про клієнта –покласти листівку, спростити розпакування, заздалегідь розділити кондитерський виріб на окремі порції.

Велику роль під час виборів торта грає естетика. Оригінальна упаковка демонструє унікальний підхід виробника та стимулює потенційного клієнта спробувати продукт.

Рекомендації щодо оформлення коробок
для кондитерських виробів

Замовити упаковку для торта можна будь-якої форми та розміру. Однак при виборі способу оформлення та наповнення важливо врахувати деякі нюанси:

 • екологічність. Необхідно використовувати лише безпечні для харчових продуктів матеріали, які не взаємодіють із складовими кремів;
 • практичність. Коробки для тортів від виробника повинні бути достатньо міцними, щоб забезпечити збереження продуктів під час транспортування;
 • безпеку. Кондитерська продукція не повинна підсихати у фірмовій упаковці, і одночасно не можна допустити всередині утворення конденсату при зберіганні та транспортуванні;
 • зручність. Коробку продуманого дизайну легко переносити – торт у ній не з’їжджає і не торкається стін, що дозволяє без проблем доставити його цілісним та неушкодженим.

Виробникам кондитерських виробів на замовлення часто доводиться виконувати нестандартні побажання своїх клієнтів. Багатоярусні торти та справжні шедеври з великою кількістю декоративних прикрас вимагають особливо дбайливої ​​та акуратної упаковки. З Дизайн-Принт Україна ви можете зробити замовлення будь-якої складності, не турбуючись про таку важливу деталь, як пошук упаковки для нестандартного кондитерського виробу. У поліграфії можна замовити коробки для тортів потрібного розміру з урахуванням усіх ваших побажань.

Коробки для тортів як продовження
вашого фірмового стилю

Упаковка кондитерської продукції відіграє важливу роль у формуванні репутації бренду. За вказаним на ній найменуванням і особливим дизайном покупець зможе безпомилково ідентифікувати улюблені торти серед багатьох інших. Замовити коробки для торта у фірмовому оформленні варто тим, хто прагне розвивати свій кондитерський бізнес. Покупець може забути найменування бренду або назву продукту, але при цьому впізнати оригінальну упаковку. 

Для цього ваші коробки повинні виділятися за допомогою:

 • логотипу бренду. За фірмовим знаком споживачі зможуть безпомилково визначити продукцію улюбленої кондитерської;
 • унікальний стиль. Особлива колірна гама або специфічний підхід до оформлення упаковки зроблять ваші торти помітними здалеку;
 • спеціальних дизайнерських прийомів. Нестандартний підхід до оформлення дозволить виділити та допоможе ідентифікувати конкретний продукт;
 • прозорих вставок із плівки або пластику. З їх допомогою можна, не розкриваючи коробки, оцінити привабливість та апетитність вмісту. Зовнішній вигляд вашого торта стає унікальним самостійним елементом дизайну.

Компанія Дизайн-Принт Україна– поліграфія, у якій вам допоможуть. Ми не тільки виконуємо замовлення з виробництва упаковок для тортів, але також розробляємо їх індивідуальний дизайн. Якщо перед вами стоїть мета створити практичні та красиві коробки, але ви не знаєте, з чого почати її реалізацію, запрошуємо вас до Дизайн-Принт Україна.

Наші менеджери докладно розкажуть про існуючі прийоми друку та допоможуть скласти макет для виготовлення коробок для тортів. Професійне обладнання та розширені можливості дозволяють нам втілювати у життя будь-які нестандартні рішення. А послуга дизайну поліграфії стане в нагоді тим, хто не готовий створювати макети самостійно.

Чому варто замовляти упаковку
у Дизайн-Принт Україна?

Просування власного бренду та розвиток бізнес-ідеї неможливі без надійних партнерів, які є професіоналами своєї справи. Компанія Дизайн-Принт Україна надає послуги понад 20 років. У нашому розпорядженні є не лише безцінний досвід та великий багаж практичних навичок реалізації проектів будь-якої складності, а й власний парк високопродуктивного обладнання. Якщо вам потрібно замовити упаковку для торта, Дизайн-Принт Україна готові запропонувати:

 • розробку макету та професійний підбір дизайнерського рішення на будь-який бюджет. Ви переконаєтесь, що оригінальна коробка для торта може мати розумну вартість;
 • виконання замовлень будь-якого обсягу та складності. Декілька тисяч коробок будуть виготовлені в чітко визначений договором термін;
 • просту реалізацію вашої мети. Наявність професійного обладнання з широкими можливостями дозволяє нашим клієнтам створювати оригінальну упаковку, що продає.

Дизайн-Принт Україна– це ваш ключ до успіху. Ми беремося за виконання завдань, які іншим не під силу. Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб переконатися в цьому.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтесь, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню