Книжково-журнальна продукція

  1. Головна
  2. /
  3. Книжково-журнальна продукція

«Вчасно прочитана книга – величезна вдача. Вона здатна змінити життя, як не змінить її кращий друг або наставник ». П.А. Павленко

ЖУРНАЛ

ЖУРНАЛ

КАТАЛОГ

КАТАЛОГ

ЖУРНАЛ

Періодичне друковане видання, присвячене певній тематиці і спрямоване на конкретну цільову аудиторію. Будучи одним з основних засобів масової інформації, журнали здатні впливати на формування громадської думки. На відміну від газет, мають меншу оперативність подачі інформації і довший цикл випуску. Але при цьому і надають більш об’ємні, детальні матеріали, розгорнуті інтерв’ю, аналітичні статті, якісні ілюстрації. Солідні журнали друкуються на гарному папері і мають щільну обкладинку, завдяки чому зберігаються довше.

КАТАЛОГ

Багатосторінкове рекламно-поліграфічне видання, яке надає потенційним клієнтам детальну, систематизовану інформацію про асортимент товарів або послуг компанії, дані про їх споживчі характеристики. Серед величезного розмаїття пропозицій споживач, швидше за все, зупинить свій вибір на тому, чия презентація справить на нього більше враження. Тому сучасні каталоги виготовляються таким чином, щоб впливати одночасно на всі органи сприйняття людини. В результаті Ви отримуєте продукцію преміального рівня, що об’єднує в собі візуальну естетику і якість матеріалів. Будучи потужним інструментом продажів, каталоги разом з тим формують імідж Вашої компанії в очах цільової аудиторії, високий рівень їх виконання підтверджує Ваш статус.

Хочете стати нашим клієнтом? Швидше натискайте – >>>

Меню