Виготовлення картонних коробок

У веденні бізнесу немає дрібниць. Навіть упаковка – один із носіїв айдентики та стилю компанії, і від її якості часто залежить перше враження від покупки. Коробка – проста, але важлива ланка в комунікації з клієнтом. Картонна тара всюди, її використовують для відправки клієнтам замовлень у вигляді косметики, ліків, одягу та взуття, побутової техніки, інших товарів. Ми пропонуємо коробки на замовлення, розроблені спеціально для вас. Вони відрізняються за розмірами, конструктивом, способами склеювання.

Картонна упаковка набагато міцніша і довговічніша за паперову. Затребувана у фармацевтиці, рітейлі, у фінансових установах, на підприємствах. Виготовлення коробок з картону в компанії Дизайн-Принт Україна проводиться за індивідуальними макетами. Виріб легко стане ефективним інструментом маркетингу, якщо його виокремити шляхом друку логотипів або слоганів, нанесення оригінальних малюнків.

Види коробок із картону

Упаковка з картону відрізняється за розмірами, складниками матеріалу. Визначальний чинник під час виборів – тип конструкції. 

Ми виробляємо такі типи картонних коробок:

 • кришка-дно. Найпростіший варіант. Складається із двох картонних частин. Одна робиться без дна чи верхньої площини, а інша– без нижньої. Подібні моделі найбільш потрібні при перевезенні та відправленні взуття. Нерідко вони оснащуються збоку віконцем із плівки або пластику для перегляду вмісту;
 • лоток. Це коробка без кришки з вирізаними з боків ручками. Призначення – зберігання овочів, фруктів. Така конструкція хороша і тоді, коли необхідно продемонструвати товар покупцю;
 • самозбірна модель. Найпопулярніший варіант поділяється на безліч різновидів. Головна особливість – можливість складання та використання без спеціальних матеріалів на кшталт скотчу.

Які матеріали використовуються 

Виробництво картонних коробок передбачає використання різних видів картону. Існує кілька сортів пакувального матеріалу:

 • некрейдований. Товщина – 0,27-0,6 мм. Добре пропускає повітря, тому особливо затребуване для харчової продукції, особливо кондитерських виробів. Підходить під друк або малюнок – їх наносять шляхом офсетного або цифрового друку;
 • крейдований. Товщина – від 0,6 мм. Поверхня – глянцева чи матова. Добре сприймає будь-які види фарби, універсальний, підходить для будь-якої продукції. Часто застосовується в рекламних цілях та для виготовлення іміджевих коробок;
 • хромерзац. Товщина – 0,25-0,6 мм. Лицьова сторона буває білою або бурою, крейдованою з нанесеним зображенням, іншим друком.. Призначений для побутової хімії, косметики, парфумерії; 
 • хромокартон. Робиться з біленої целюлози. Товщина – до 1,5 мм. Буває крейдованим і не крейдованим. Підходить для складного багатобарвного друку, відмінно сприймає будь-які технології та чорнило.

Коробки на замовлення із крафт-картону екологічні, міцні, красиві. Верхній шар такого матеріалу є дуже міцним, довговічним. Він не боїться потертостей, тріщин.

Популярні також триплекс та дуплекс картон. У першому випадку це матеріал із двостороннім, у другому – з одностороннім крейдуванням.

Сфери застосування

Коробки на замовлення з картону екологічні, не містять токсичних шкідливих речовин. Тому їх зручно та безпечно використовувати для перевезення будь-яких товарів, в тому числі продукти харчування, готову їжу. Картонна тара універсальна і особливо затребувана в таких галузях:

 • пересилання товарів. Багато компаній замовляють виготовлення коробок в асортименті, щоб надсилати клієнтам товари в цілості та безпеці. Це найзручніший, найпростіший і найдоступніший вид тари;
 • упаковки косметики, парфумерії. Картон захистить чутливий пластик чи скло від ударів, інших механічних пошкоджень;
 • доставка кондитерських виробів, готових страв;
 • кур’єрська доставка. Працівник служби легко впорається з перенесенням або перевезенням картонної упаковки. Можна не боятися, що у дорозі він пошкодить товар;
 • упаковка подарунків. Друк коробок для таких цілей передбачає створення оригінального дизайну. Можна наносити вітальні написи, малюнки, робити складні орнаменти.

Коробки на замовлення бувають:

 • транспортними;
 • виробничими;
 • споживчими. 

Перші хороші для поштових пересилок, відправлень на великі відстані, підходять для одягу та взуття. Прекрасно витримують довгі перевезення, стійкі до сильних коливань, вібрацій, тисків.

Виробничі варіанти призначені для зберігання однотипних партій продукції. Вони часто бувають фірмовими, з маркуванням, надрукованим зверху інформацією про товар. Споживчі найбільш універсальні. Без них не обходяться завжди, коли потрібно упаковувати вироби та додатково надати їм презентабельного вигляду.

Головні переваги

Виготовлення коробок з картону – гофрованого або крафт – затребуване завдяки винятковим перевагам такої упаковки:

 • невелика вага;
 • доступна ціна;
 • велике розмаїття форм, конструктивів, забарвлень;
 • можливість багаторазового використання;
 • екологічність.

Випускаємо моделі за індивідуальними макетами, гарантуємо високу якість.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтесь, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню