Картонна упаковка

 1. Продукція
 2. /
 3. Картонна упаковка

Виготовлення картонної упаковки

Виробництво картонної упаковки – один із найпростіших, але при цьому дуже важливих способів залучення клієнтів. У ній немає незначних деталей – дизайн, текст, колірна гама, тактильні відчуття від контакту з матеріалом визначають сприйняття бренду та його продукції. З Дизайн-Принт Україна ви зможете втілити будь-які ідеї та перетворити картонну упаковку із простого засобу зберігання та транспортування товару на маркетинговий інструмент.

Дизайнери розробляють продукцію за конкретними параметрами, під певний товар. Існують різні варіанти:

 • коробки
 • пакети
 • папки та конверти

Пропонуємо виготовлення картонної упаковки за індивідуальним запитом клієнта. Компанія Дизайн-Принт Україна – партнер, на якого можна покластися.

Ми – типографія повного циклу, тому готові допомогти вам у розробці та виготовленні партії упаковки будь-якого тиражу. Шаблонні рішення – не наш підхід. Кожне замовлення виконується так, щоб повністю відобразити побажання та індивідуальний стиль замовника.

Можливості та переваги співробітництва 

Картонна упаковка на замовлення має бути ще одним елементом фірмового стилю та корпоративної символіки. Грамотно створений виріб відобразить ідеологію бренду, дозволить компанії продемонструвати свою індивідуальність та продемонструвати турботу про покупця.

Добротне, приємне на дотик, стильне пакування – перше, з чим зіткнеться ваш клієнт при взаємодії з бізнесом. Зробіть цю зустріч бездоганною: ми допоможемо виготовити картонну коробку, яка доповнить та підкреслить якість вашого продукту.

Картонні пакувальні матеріали швидко набирають популярності за рахунок низки переваг:

 • екологічність 
 • прийнятні ціни
 • різноманітність варіантів конструктиву, післядрукарських процесів, які застосовуються на картонах, здатних підкреслити будь-який дизайн. На упаковку можна наносити написи, логотипи та ін; 
 • презентабельний зовнішній вигляд.

Картонні вироби універсальні та підходять для багатьох сфер бізнесу.

Етапи виготовлення картонної упаковки

Виробництво картонної упаковки починається з підготовки макета. Потрібно розробити конструкцію картонної упаковки та дизайн з урахуванням фірмового стилю. Доступно багато конфігурацій, що відрізняються за призначенням. Разом з вами підготуємо оптимальний та найвигідніший варіант з урахуванням обсягів, типу продукту, мети та бюджету.

Найбільш затребуваним є виготовлення картонної упаковки у форматі «кришка-дно». Картон використовується для виготовлення секційних лотків, пачок. Розмір підбираємо індивідуально під ваші вироби.

Картонна упаковка на замовлення від фахівців Дизайн-Принт Україна – це індивідуальний продукт безпосередньо для вашого бізнесу. Він підвищить впізнаваність бренду та допоможе показати компанію з найкращого боку навіть у дрібницях.

На упаковку можна наносити логотипи, тексти та ін. Для цього використовуємо офсетну або цифрову технології друку.

Якщо потрібно, наносимо маркування типу продукції (за вказівкою клієнта). Тут все залежить від призначення коробки. Позначення продукції, що зберігається в індивідуальній упаковці, або безпосередньо контактує з картоном, відрізняються. На торці розміщують умовні знаки, що визначають вимоги до перевезення, перенесення, зберігання.

Він також може відрізнятися залежно від призначення продукції (подарункова упаковка для зберігання, презентації, продажу товару). Застосовуються:

 • висічка;
 • фальцовка;
 • ламінація;
 • тиснення;
 • конгрев;
 • нанесення УФ-лаку;
 • термопідйом;
 • біговка.

Післядрукарська обробка зробить продукцію оригінальною та незабутньою.

Процес висічки та склейки 

Виробництво картонної упаковки йде за раніше узгодженим макетом. Лінії вигинів наносять біговкою, по них тара потім склеюватиметься.

Виготовлення картонної упаковки виконується на високотехнологічному обладнанні. У нашому розпорядженні друкована 5-барвиста машина із секцією лаку, обладнання для виведення форм. Є цехи ручної обробки. Ми постійно працюємо над покращенням якості та робимо все можливе, щоб наші клієнти отримали саме те, про що мріяли!

Картонна упаковка на замовлення може бути виконана партіями практично будь-якого обсягу, у тому числі й у стислі терміни. Деталі можна обговорити з менеджером.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Звертайтесь, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню