Друк поліграфії в Києві

 1. Головна
 2. /
 3. Друк поліграфії в Києві

“Друк залежить від паперу, фарби і обладнання”. Джек Траут

ДРУК ПОЛІГРАФІЇ В КИЄВІ

ТОВ Дизайн-Принт Україна – промислове видавничо-поліграфічне підприємство повного циклу, яке вже понад 20 років надає поліграфічні послуги в Києві, Україні так і за кордоном.

На своїх виробничих потужностях здійснюємо друк всіх видів поліграфічної продукції по офсетного і цифрового технологіями на сучасному обладнанні марок Komori, Rapida, Ryobi, Konica-Minolta і ін.

У постійному штаті друкарні Дизайн-Принт Україна працюють понад 60 досвідчених співробітників, здатних виконати поставлені завдання клієнта.

ДРУКАРНЯ ДИЗАЙН-ПРИНТ УКРАЇНА ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ ДРУКУ ПОЛИГРАФИИ В КИЄВІ

Бувають випадки, коли Вам необхідно замовити друк упаковки (коробок, презентерів, шоу боксів), листівок, буклетів та іншої рекламної поліграфії, то знайти дешеву друкарню в Києві в наш час не складно.

Однак всю суть, яка ховається за такою дешевизною, Ви дізнаєтеся тільки вже при отриманні тиражу Вашої готової поліграфічної продукції.

За 20 років роботи в друкарні Дизайн-Принт Україна, ми взяли за правило, пропонувати оптимальну ціну за друк поліграфії тільки після всебічної і повної оцінки поставленого завдання нашими замовниками.

Тому, наші менеджери запропонують Вам найкращий спосіб друку і перед і післядрукарської обробки, що дасть можливість запропонувати адекватні низькі ціни на друк поліграфії.

Друкарня Дизайн-Принт Україна надає поліграфічні послуги в Україні вже 20 років, і володіє всіма необхідними виробничими потужностями, має серйозний технологічний досвід, парк власного поліграфічного обладнання та штат перевірених фахівців, здатних ефективно застосовувати наявне обладнання.

Поліграфічні послуги які надає Дизайн-Принт Україна затребувані в Києві не тільки у приватних і корпоративних замовників, але також і у вибагливих і професійних клієнтів – а саме у рекламних агентств різного рівня і київських друкарень.

лучшее печатное оборудование дизайн принт украина печать в срок

ПОСЛУГИ ПРЕСУ ТА ПОЛИГРАФІЇ В КИЄВІ: ОПЕРАТИВНІСТЬ І БЕЗДОГАННИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Терміновий друк в Києві і виготовлення друкованих виробів, POS-матеріалів та сувенірної продукції із зображеннями і написами – один з основних напрямків нашої друкарні.

Ми цінуємо Ваше і свій час, тому гарантуємо виконання замовлення в максимально короткі терміни.

Наша друкарня на відміну від багатьох компаній по друку і виготовлення поліграфії, пропонуємо Вам цифрову і офсетний друк на носіях будь-якого формату, а також обов’язковий контроль якості на кожному етапі виробництва.

ДРУКАРНЯ НАДАЄ НАСТУПНІ ПОЛІГРАФІЧНІ ПОСЛУГИ:

 • друк поліграфії будь-яких видів і форм;
  офсетний друк;
  цифровий друк;
  широкоформатний друк;
  ультрафіолетовий друк;
  дизайн поліграфії;
  друк і виготовлення упаковки;
  друк книжково-журнальної продукції;
  друк і виготовлення POS-матеріалів;
  друк і виготовлення сувенірної продукції;
  та ін.
типография дизайн принт украина

ДРУКАРНЯ ПРОПОНУЄ ЗАТРЕБУВАНІ ПІСЛЯДРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ:

 • різання на плоттері;
 • рулонне і пакетне ламінування;
 • тиснення;
 • фольгирование;
 • брошюровка;
 • та ін.
заказать промышленную печать

ЯК МОЖНА ЗАОЩАДИТИ ПРИ ДРУЦІ ПОЛИГРАФІЇ

Якщо Ваше замовлення буде до 500 од. поліграфічної продукції:

То ми рекомендуємо скористатися технологією – Цифровий друк. Що дасть можливість оперативно виготовляти невеликі обсяги друкованої продукції.

У даній ситуації одним з факторів є груповання макетів на одному аркуші, що дає можливість заощадити до 10% від загальної суми замовлення.

Також вартість продукції можна зменшити ще на 5-10%, якщо зменшити кількість використовуваних кольорів.

Також Ви можете досягти економії на пост друковній обробці. І ми допоможемо Вам підібрати оптимальний спосіб обробки і заощадимо ще до 5% від загальної вартості замовлення.

Якщо Ваше замовлення буде від 500 од. поліграфічної продукції:

 • У нас в наявності власний виробничий конвеєр;
 • У виробництві ми використовуємо витратні матеріали тільки від надійних і перевірених постачальників;
 • Економія у вартості окремих видів послуг може становити від 10 – до 15%;
 • Оптимізуємо процес приладження, економимо до 10% на обрізаннях.
 • Правильний підбір паперу дозволить знизити суму вартості замовлення ще на 5-10%.

Збірний тираж

Збірний тираж поліграфії – це унікальна послуга, що дозволяє істотно заощадити, не знижуючи якісних характеристик друку поліграфії.

Наприклад, Вам необхідно використовувати в своїй діяльності кілька видів поліграфії: візитки, листівки, буклети, флаєри і т.д. Макети виробів повинні мати однакові, або сумісні характеристики, такі, як кольоровість, або щільність паперу.

Ми згрупуємо різні поліграфічні вироби, або згрупуємо Ваше замовлення з заявками інших клієнтів. В результаті Ви отримуєте якісний продукт та істотну економію.

Хочете стати нашим клієнтом? Звертайтеся, наші менеджери завжди раді Вам!

Меню